مولتی ویتامین گیاهی

مولتی ویتامین گیاهی

قرص های مولتی ویتامین با دوز بالا

– فقط یک قرص در روز:

این قرص های ویتامین بسیار پر مصرف، ویتامین ها و مواد معدنی مهم بدن را برای تشکیل یک کمپلکس حیاتی با ارزش در یک قرص فراهم می کند.

برنده مقایسه 02/2019 در گروه مولتی ویتامین در vergleich1.de

 450 عدد قرص ویتامین ها و مواد معدنی A-Z – 450  تعداد 450 قرص برای 15 ماه از عرضه مولتی ویتامین کافی است. فقط یک قرص کوچک با بلع آسان هر روز!

ویتامین A ، B1 ، B2 ، B3 ، B5 ، B6 ، B7 ، B9 ، B12 ، C ، D ، E ، کلسیم ، روی و سلنیم. –
سیستم ایمنی ، استخوان ، پوست ، بسیار قدرتمند ETC. 

ویتامین C و ویتامین D در عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن نقش دارند. ویتامین C ، Nicain و B12 به کاهش خستگی و خستگی مزمن کمک می کند. ویتامین D به حفظ استخوان های طبیعی ، عملکرد طبیعی عضلات و دندان های طبیعی کمک می کند. بیوتین در حفظ موهای طبیعی و پوست طبیعی نقش دارد. ریبوفلاوین (ویتامین B2) و ویتامین A در ترمیم صحت عادی نقش دارد.

آزمایشگاه آزمایش شده – 100٪ وگان و عاری از مواد افزودنی نامشخص – قرص های مولتی ویتامین وگان ما بدون مواد افزودنی مصنوعی ، بدون ژلاتین و سایر اجزای حیوانی تولید و پردازش می شوند. البته بدون مهندسی ژنتیک ، لاکتوز و گلوتن. آزمایشگاه مستقل در آلمان آزمایش شده است.
quality کیفیت برند ساخته شده در آلمان با ضمانت رضایت. طبق بالاترین استانداردهای کیفیت و دقیق ترین کنترل کیفیت که در آلمان انجام شده است ، قرص های مولتی ویتامین ما تحت آزمایش های مداوم آزمایشگاه های تست معتبر مستقل قرار می گیرند. ما خوشحالیم که گزارش آزمون را برای شما ارسال می کنیم. 

خرید مولتی ویتامین گیاهی از آمازون

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *